Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna nowoczesna to grupa produktów, które potrafią z bryły budynku wydobyć ukryte zalety i drzemiący w nich potencjał. Już niejedna osoba przekonała się ku swojemu zdziwieniu, jak z pozoru drobne elementy dekoracyjne potrafią diametralnie odmienić styl i charakter budynku. Jeśli dodamy do tego łatwość montażu i atrakcyjne ceny, sztukateria zewnętrzna jawi się jako jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań dla elewacji.

Sztukateria elewacyjna galeria

Sztukateria elewacyjna galeriaSztukateria elewacyjna wyraźnie odmienia oblicze obiektów różnego typu, co dobrze uwidacznia towarzysząca temu tekstowi galeria. Dlaczego właściciele domów jednorodzinnych, ale również developerzy, wspólnoty mieszkaniowe i przedsiębiorcy decydują się na montaż sztukaterii elewacyjnej na swoich budynkach? Ponieważ w dzisiejszych czasach każdy chce się wyróżniać i to na wielu płaszczyznach. Markowe ubrania i perfumy, drogie i szybkie samochody, ozdobne motywy we wnętrzach. Ale co z elewacją obiektu, która jest przecież reprezentacyjną częścią i „twarzą” budynku? O nią też trzeba zadbać i to w wyjątkowy sposób. I tutaj kluczową rolę odgrywają właśnie komponenty sztukateryjne. Dzięki nim dany obiekt może znacznie wyróżniać się na tle innych, co przykuje wzrok wszystkich dookoła.Sztukateria elewacyjna galeria2

Sztukaterię elewacyjną można stosować w momencie stawiania nowej nieruchomości od podstaw, ale również można ją zamontować na gotowym obiekcie. Nie jest to skomplikowane zadanie, ponieważ komponenty zewnętrzne są lekkie, lecz wytrzymałe. Dzięki technologii wykonania, są odporne na uszkodzenia różnego typu oraz wpływ warunków atmosferycznych. Nie straszne im deszcz, śnieg, grad, mróz czy promienie słoneczne. Produkty te skutecznie opierają się również atakom pleśni czy grzybów.

Jeśli elementy ozdobne są umiejętnie dobrane, znacznie podnoszą walory wizualne i estetyczne budynku. Ważne jest, by nie przesadzić z ilością dodatków, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów i poprosić o wykonanie tak zwanej wizualizacji elewacji. Jest to projekt, który przedstawia jak wyglądałby budynek po montażu sztukaterii.

Sztukateria elewacyjna producent – komu warto zaufać?

Sztukateria elewacyjna producentNa rynku sztukaterii elewacyjnej działa wielu producentów, ale komu warto zaufać? Z naszego doświadczenia polecić możemy firmę Decor System, która prowadzi swoją działalność od 2005 roku. To jeden z najbardziej doświadczonych i renomowanych producentów sztukaterii wewnętrznej oraz elewacyjnej w Polsce. Firma produkuje swoje komponenty z najmocniejszej odmiany styropianu o oznaczeniu EPS 200. Dodatkowo są one pokrywane specjalną powłoką, składającą się z kruszywa kwarcowego i żywicy. Potocznie tę mieszankę nazywa się masą sztukatorską. Warto też zauważyć, że Decor System przy pokrywaniu styropianu stosuje tak zwaną metodę ciągnioną, zapewniającą uzyskanie gładkich płaszczyzn oraz ostrych krawędzi. Dzięki temu sztukateria od tego producenta prezentuje się nienagannie na elewacji.

Sztukateria elewacyjna ceny – jak się kształtują?Sztukateria elewacyjna ceny

Czy sztukateria elewacyjna to wysokie ceny za poszczególne komponenty? Wielu osobom wydaje się, że zdobnicze produkty zewnętrzne są niezwykle kosztowne, lecz jest to błędna opinia. Odpowiednie przygotowanie się do inwestycji nie zrujnuje domowego budżetu, ponieważ ceny pojedynczych komponentów zaczynają się już od 17 złotych. Oczywiście nie brakuje też pozycji sięgających tysiąca złotych, ale są to zestawy kolumnowe, na które składa się wiele elementów.

Sztukateria elewacyjna cennik montażu

Sztukateria elewacyjna cennik montażuSztukateria elewacyjna cennik montażu – to hasło często jest wpisywane w wyszukiwarkach przez osoby, które zastanawiają się nad zakupem dekorów zewnętrznych. Zakupowi sztukaterii często towarzyszy obawa, że wystąpi problem z jej montażem. Potencjalni nabywcy jeszcze przed inwestycją szukają więc fachowców, którzy umieszczą wybrane produkty na ścianie. Zaletą nowoczesnej sztukaterii elewacyjnej jest jednak to, że bardzo łatwo aplikuje się ją na podłożu. Wystarczy do tego jedynie specjalny klej montażowy, który znaleźć można w każdym internetowym sklepie ze sztukaterią. Zatrudnianie specjalistów od wykończenia elewacji i wydawanie dodatkowych pieniędzy nie jest więc konieczne.

Podsumowując, jeśli chcecie, by Wasza elewacja wyglądała nietuzinkowo i przyciągała wzrok dzięki unikalnemu designowi, idealnym wyborem będzie sztukateria elewacyjna nowoczesna.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Close Menu