Panele ścienne 3D – nowoczesny design wnętrza

Panele ścienne 3D to gwarancja nowoczesnego designu wnętrza i efektownego wykończenia ścian. Niecodzienne wzory umieszczane na panelach dają olbrzymie pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń. Dziś na Plantacji Wnętrz przyjrzymy się bliżej temu zdobywającemu coraz większą popularność produktowi.

Nie ma wątpliwości, że panele 3D na ścianę to propozycja dla osób odważnych, lubiących eksperymenty i nietuzinkowe rozwiązania we wnętrzach. Niektóre z motywów to, mówiąc kolokwialnie, „niezły odjazd”, dlatego też ta forma ozdabiania ścian nie każdemu może przypaść do gustu. Jednak w ostatnich latach zaobserwować możemy rosnącą popularność tego produktu. Coraz częściej klienci sięgają po niego, by dokonać montażu w prywatnym lokum i skutecznie przełamać lub urozmaicić jego wystrój.

Wcześniej trójwymiarowe panele na ścianę spotykaliśmy głównie w takich miejscach, jak sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne czy hotele. Nic w tym dziwnego, ponieważ stwarzają one wrażenie elitarności i ekskluzywności, co zachwyca oczy klientów i podświadomie podpowiada im, że warto tu wrócić.

Panele ścienne 3D do kuchni i do łazienki – poliuretan da radęPanele ścienne 3D do kuchni i do łazienki

Analizując szczegółowo panele ścienne 3D, zaczniemy od kwestii czy nadają się one również do kuchni i do łazienki. Ich widok w lokalach usługowych czy w salonach nie jest niczym nadzwyczajnym, ale co z pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności powietrza? Wielu potencjalnym klientom montaż w takich miejscach wydaje się niemożliwy. Pogląd ten bierze się stąd, że niegdyś popularne panele ścienne gipsowe 3D do kuchni i łazienek się nie nadają. Nowoczesne komponenty są jednak wykonane z poliuretanu. Tworzywo to jest całkowicie odporne na wpływ wody i wilgoci, a przy tym bardzo wytrzymałe w obliczu potencjalnych uszkodzeń zewnętrznych. Panele 3D można malować na dowolny kolor, co stwarza ciekawe możliwości dla kreatywnych nabywców. W końcu poliuretan jest bardzo lekki, co sprzyja łatwemu montażowi. Do tego procesu wystarczy jedynie specjalny klej.

Panele ścienne 3D w saloniePanele ścienne 3D w salonie – klasyka gatunku, ale możliwości jest więcej

Panele ścienne 3D w salonie to najczęstsze przeznaczenie tych komponentów, jeśli mówimy o użytku domowym. Świetnym rozwiązaniem będą również panele ścienne do sypialni, umieszczone za łóżkiem jako efektowny dodatek i wykończenie ściany. Producenci, idąc za potrzebami klientów, wytwarzają również wzory dedykowane dziecięcym pokojom. Wybór staje się więc naprawdę spory, a nowych modeli wciąż przybywa.

Panele ścienne 3D cena – ile za nowoczesne dekory?

Jaka jest więc cena za panele ścienne 3D? Większość tych produktów posiada standardowy wymiar 60×60 centymetrów. Cena najtańszych wynosi około 40 złotych, natomiast za najnowsze, najbardziej złożone i najefektowniejsze wzory trzeba zapłacić ponad 125 złotych. Podane ceny dotyczą jednego panelu.

Panele ścienne 3D opiniePanele ścienne 3D opinie

Panele ścienne 3D zbierają w ostatnim czasie same pochlebne opinie. Produkt ten zapewnia nieprzeciętną stylistykę wnętrza i wprowadza do niego futurystyczny klimat. Nie jest to co prawda idealny komponent dla pomieszczeń hołdujących tradycyjnym stylom (na przykład prowansalskiemu czy dworkowemu), ale w nowoczesnych aranżacjach sprawdzi się w stu procentach.

Jeśli jesteście więc zainteresowani odważnymi rozwiązaniami naściennymi, w kręgu Waszych zainteresowań z pewnością powinien znaleźć się panel ścienny 3D.

Dodaj komentarz

Close Menu