Panele ścienne 3D – nowoczesny design wnętrza

Panele ścienne 3D

Panele ścienne 3D to gwarancja nowoczesnego designu wnętrza i efektownego wykończenia ścian. Niecodzienne wzory umieszczane na panelach dają olbrzymie pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń. Dziś na Plantacji Wnętrz przyjrzymy się bliżej temu zdobywającemu coraz większą popularność produktowi, wliczającemu się do grupy sztukaterii ściennej nowoczesnej.

Nie ma wątpliwości, że panele 3D na ścianę to propozycja dla osób odważnych, lubiących eksperymenty i nietuzinkowe rozwiązania we wnętrzach. Niektóre z motywów to, mówiąc kolokwialnie, „niezły odjazd”, dlatego też ta forma ozdabiania ścian nie każdemu może przypaść do gustu. Jednak w ostatnich latach zaobserwować możemy rosnącą popularność tego produktu. Coraz częściej klienci sięgają po niego, by dokonać montażu w prywatnym lokum i skutecznie przełamać lub urozmaicić jego wystrój.

Wcześniej trójwymiarowe panele na ścianę spotykaliśmy głównie w takich miejscach, jak sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne czy hotele. Nic w tym dziwnego, ponieważ stwarzają one wrażenie elitarności i ekskluzywności, co zachwyca oczy klientów i podświadomie podpowiada im, że warto tu wrócić.

Panele ścienne 3D do kuchni i do łazienki – poliuretan da radęPanele ścienne 3D do kuchni i do łazienki

Analizując szczegółowo panele ścienne 3D, zaczniemy od kwestii czy nadają się one również do kuchni i do łazienki. Ich widok w lokalach usługowych czy w salonach nie jest niczym nadzwyczajnym, ale co z pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności powietrza? Wielu potencjalnym klientom montaż w takich miejscach wydaje się niemożliwy. Pogląd ten bierze się stąd, że niegdyś popularne panele ścienne gipsowe 3D do kuchni i łazienek się nie nadają. Nowoczesne komponenty są jednak wykonane z poliuretanu. Tworzywo to jest całkowicie odporne na wpływ wody i wilgoci, a przy tym bardzo wytrzymałe w obliczu potencjalnych uszkodzeń zewnętrznych. Panele 3D można malować na dowolny kolor, co stwarza ciekawe możliwości dla kreatywnych nabywców. W końcu poliuretan jest bardzo lekki, co sprzyja łatwemu montażowi. Do tego procesu wystarczy jedynie specjalny klej.

Panele ścienne 3D w saloniePanele naścienne 3D w salonie – klasyka gatunku, ale możliwości jest więcej

Panele naścienne 3D w salonie to najczęstsze przeznaczenie tych komponentów, jeśli mówimy o użytku domowym. Świetnym rozwiązaniem będą również panele ścienne do sypialni, umieszczone za łóżkiem jako efektowny dodatek i wykończenie ściany. Producenci, idąc za potrzebami klientów, wytwarzają również wzory dedykowane dziecięcym pokojom. Wybór staje się więc naprawdę spory, a nowych modeli wciąż przybywa.

Panele 3D na ścianę cena – ile za nowoczesne dekory?

Jaka jest więc cena za panele 3D na ścianę? Większość tych produktów posiada standardowy wymiar 60×60 centymetrów. Cena najtańszych wynosi około 40 złotych, natomiast za najnowsze, najbardziej złożone i najefektowniejsze wzory trzeba zapłacić ponad 125 złotych. Podane ceny dotyczą jednego panelu.

Dekoracyjny Panel Ścienny 3D Speaker

Dekoracyjny Panel Ścienny 3D Speaker
49,99 
Panel Ozdobny 3D Chaos

Panel Ozdobny 3D Chaos
54,99 
Panel Ścienny za Łóżko 3D Jungle

Panel Ścienny za Łóżko 3D Jungle
39,99 

Panele ścienne 3D opiniePanele ścienne 3D opinie

Panele ścienne 3D zbierają w ostatnim czasie same pochlebne opinie. Produkt ten zapewnia nieprzeciętną stylistykę wnętrza i wprowadza do niego futurystyczny klimat. Nie jest to co prawda idealny komponent dla pomieszczeń hołdujących tradycyjnym stylom (na przykład prowansalskiemu czy dworkowemu), ale w nowoczesnych aranżacjach sprawdzi się w stu procentach.

Jeśli jesteście więc zainteresowani odważnymi rozwiązaniami naściennymi, w kręgu Waszych zainteresowań z pewnością powinien znaleźć się panel ścienny 3D.